Menu
عکس های غمگین پروفایل

امیرحسین فتحی: شفر بزرگترین مربی تاریخ استقلال است؛ مشکلات مالی باشگاه حل شد – ساعت هوشمند جم موبایل

قیمت روز و خرید گوشی

طرفداری– امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال در جمع بازیکنان به صحبت پرداخت و اعلام کرد که مشکلات مالی حل شده است.

به گزارش تسنیم، پیش از شروع تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال استقلال که در زمین شماره دوی آزادی برگزار می‌شود، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال دقایقی برای بازیکنان به صحبت پرداخت.

سرپرست باشگاه استقلال به بازیکنان گفت:

سال نو میلادی و تولد دوستان را تبریک می‌گویم. مشکلات شما را می‌دانم و درک می‌کنم. از روز شنبه پس از بازی پدیده دنبال رفع مشکلات بودیم و روز گذشته بحث مالی ما حل شد و از امروز حواله‌ها صادر می‌شود. همچنان پیگیر کارها هستیم تا شما تنها به تمرین فکر کنید و روحیه بالایی داشته باشید. به همه خسته نباشید می‌گویم و از صبوری شما تشکر می‌کنم. از مهدی رحمتی که در این مدت کنار من بود،  تشکر می‌کنم که همه جا کنار من بود و تلاش کرد تا مشکلات حل شود.

وی افزود:

نظر شفر اضافه شدن دو نفر به کادرفنی بود. مارتین فورکل به زودی به جمع ما اضافه می‌شود. او تجربه خوب و مدرک بالای مربیگری از یوفا دارد و می‌تواند کمک تیم باشد و در زمینه تیم‌های پایه نیز به ما کمک می‌کند. فرهاد مجیدی سرمایه، اسطوره و ذخیره باشگاه است و او با پیشنهاد شفر او به تیم ما اضافه شد تا بتوانیم از توانایی فنی او استفاده کنیم. ایشان مدارج بالای مربیگری را طی کرده و اکنون در کنار شفر، یکی از بزرگترین مربیان فوتبال ایران است. شفر بزرگترین مربی تاریخ استقلال است و کسی مانند او نداشتیم. کمپ به زودی آماده می‌شود و جمعه یا شنبه به اردو می‌رویم. در حال مذاکره هستیم تا بازیکنان مورد نظر کادرفنی به کمپ ما اضافه شوند.

گوشی هوشمند و خرید گوشی جم موبایل و ساعت هوشمند و لوازم جانبی گوشی و بازی های اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *