Menu
عکس های غمگین پروفایل

بروسیا دورتموند (2) 3-3 (4) وردربرمن؛ مزد سخت کوشی، جزای دفاع بد – http://gemmobile.ir/

قیمت روز و خرید گوشی

طرفداری- سومین شکست فصل بروسیا دورتموند با کنار رفتن این تیم از جام حذفی آلمان همراه شد.

مشخصات بازی

روز و تاریخ برگزاری: سه‌شنبه، 16 بهمن 1397 (پنجم فوریه 2019)

تورنمنت: دی اف بی پوکال | مرحله یک هشتم نهایی 2018/19

گلزن: مارکو رویس، کریستین پولیشیچ، اشرف حکیمی
میلوت راشیتسا، کلودیو پیزارو، مارتین هارنیک

شرح بازی

بازی را دورتموند هجومی آغاز کرد اما این وردربرمن بود که در همان اوایل بازی به گل رسید. دقیقه 5 روی ضربه ایستگاهی که مشکوکی که پشت محوطه برای برمن به دست آمد، میهمان یک بر صفر پیش افتاد. راشیتسا با دخالت در ضربه ایستگاهی مکس کروزه تیمش را به گل رساند.

در ادامه نیمه دورتموند برای جبران نتیجه سراپا حمله بود اما دفاع پرتعداد و فشرده برمن، اجازه کار چندانی به میزبان نبود. در اواسط نیمه گوتسه با یک ضربه رباح ماجری دروازه حریف را تهدید کرد. توپ با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

سرانجام در لحظات پایانی نیمه ضربه ایستگاهی برای میزبان چاره ساز شد و رویس با یک شوت زیبا بازی را به تساوی کشاند تا دورتموند بازنده به رختکن نرود.

در آغاز نیمه دوم پاکو آلکاسر به جای مارکو رویس وارد میدان شد. این نیمه نیز تقریبا داستان نیمه اول ادامه داشت. حملات و مالکیت دورتموند و دفاع برمن. پس از دقیقه 80 روند بازی تغییر کرد و میهمان جلو کشید. ده دقیقه پایانی با فشار روی دروازه دورتموند همراه بود. در دقایق پایانی نیمه برمن شانس این را داشت که باز هم با ضربه ایستگاهی به گل برسد. ضربه مکس کروزه با برخورد به دیواره دفاعی تغییر جهت داد اما این اولشلگل که با یک سیو فوق‌العاده توپ را به کرنر فرستاد.

با عملکرد هجومی وردربرمن در 30 دقیقه وقت‌های اضافی بازی جذاب‌تری را شاهد بودیم. ابتدا دورتموند در دقیقه 105 با یک ضدحمله به گل رسید. حرکت انفرادی پولیشیچ، یک دو با آلکاسر و قرار گرفتن در موقعیت تک به تک و یک ضربه بغل پای چپ، دورتموند را به برتری رساند.

این پایان کار نبود، سه دقیقه بعد پیزارو روی هوشیاری خودش و غفلت توپراک بار دیگر بازی را به تساوی کشاند.

بازی باز هم با سرعت بالایی جریان پیدا کرد. فلیکس بریش خطای هند برون لارسن را ندید تا در ادامه همان توپ و ضدحمله دورتموند به گل برسد. دقیقه 113 فیلیپ با از میان برداشتن یک بازیکن به داخل محوطه رفت و پاس کاتبکش در شش قدم به اشرف حکیمی رسید، اشرف با یک بغل پا نتیجه را 3-2 کرد.

مجددا شاهد فشار برمن برای جبران نتیجه بودیم. دو کرنر پیاپی چاره ساز شد و دقیقه 119 مارتین هارنیک با ضربه سر و عملکرد بد اولشلگل توانست گلزنی کند.

این ماراتن در 120 دقیقه با تساوی 3-3 به پایان رسید تا ضربات پنالتی تکلیف برنده را مشخص کند.

دو پنالتی اول دورتموند را آلکاسر و فیلیپ از دست دادند تا گل زنی ویتسل و وایگل ثمری برای دورتموند به همراه نداشته باشد.

بازیکنان برمن هر چهار پنالتی خود را تبدیل به گل کردند.

برای مشاهده آمار دقیق بازی، به صفحه اختصاصی این دیدار در بخش نتایج زنده طرفداری مراجعه کنید.

خلاصه بازی

 

گوشی هوشمند و خرید گوشی جم موبایل و ساعت هوشمند و لوازم جانبی گوشی و بازی های اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *