Menu
عکس های غمگین پروفایل

تراشتگن: کاملا آماده‌ایم و می‌خواهیم نشان دهیم در هر دو بازی بهتر از منچستریونایتد بوده‌ایم؛ دخیا یکی از بهترین دروازه‌بانان دنیا است – اخبار جم موبایل

قیمت روز و خرید گوشی

طرفداری – مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل منچستریونایتد شرکت کرد.

به گزارش موندو دپورتیوو، تراشتگن گفت:

مقابل تیمی قرار می‌گیریم که درست به اندازه ما می‌خواهد پیروز شود و صعود کند. منچستریونایتد معمولا در بازی‌های خارج از خانه گل می‌زند و ما هم حاشیه امنیت چندان بزرگی نداریم. می‌خواهیم نشان دهیم که در هر دو بازی از حریف بهتر بوده‌ایم. بازیکنانی از سال 2015 که سه گانه بردیم، هنوز در تیم هستند و ما این تجربه را داریم ولی شرایط الان اصلا یکسان نیست. در سالیان اخیر دیده‌ایم که در لیگ قهرمانان اروپا هر اتفاقی می‌تواند رخ بدهد. می‌خواهیم نشان دهیم بهتر از یونایتد هستیم و برای این کار باید آنها را شکست دهیم و به سبک خودمان هم این کار را انجام بدهیم.

همیشه هدف و خواسته‌ام این بوده که در همه بازی‌ها حاضر باشم. بستن بازوبند کاپیتانی بارسا معنای زیادی دارد و مایه افتخار است. این دومین باری بود که بازوبند را بستم. این اتفاق به من نشان می‌دهد که پنج سال گذشته و تغییراتی به وجود آمده است. تیم حس و اتمسفر خوبی دارد. روی بازی فردا تمرکز کرده‌ایم و آنهایی که در اولدترافورد به میدان رفتند، استراحت خوبی داشتند. اگر قرار است تغییراتی در ترکیب ایجاد شود، من هیچ اطلاعی ندارم این چیزها به رئیس مربوط می‌شود. همه ما کاملا آماده‌ایم و 100٪ متمرکز. امیدواریم ببریم.

پیکه در سطح خیلی خوبی بازی می‌کند و با تجربه‌ای که دارد، برای ما مهره بسیار مهمی است. داشتن یک یا چند ستون در تیم و خط دفاعی اهمیت زیادی دارد و پیکه یکی از آن بازیکنانی است که برای موفقیت می‌توان به آنها تکیه کرد. باید به پیکه تبریک گفت چون از روزی که من اینجا بوده‌ام، او در خط دفاعی بازی کرده و همیشه عالی بوده است. باید به همین منوال ادامه داد.

جام‌های تیمی را به عناوین فردی ترجیح می‌دهم. طبیعی است جوایز فردی را هم دوست داشته باشم ولی قهرمانی در لیگ را به دریافت جایزه زامورا ترجیح می‌دهم. اوبلاک چند سالی است که این جایزه را می‌برد و ما هم امسال در مقاطعی کمی مشکل داشتیم و گل‌های زیادی خوردیم. با این حال اکنون به لحاظ در وضعیت خوبی به سر می‌بریم و امیدواریم این روند را در لیگ قهرمانان و کوپا دل ری هم حفظ کنیم.

بازی با رم؟ حرف زیادی نیست. نمی‌توان مدام به گذشته فکر کرد و واژه جدید برایش ساخت. باخت تلخی بود ولی حالا یک سال گذشته و در فرم خوبی هستیم. می‌خواهیم آن اتفاق دیگر تکرار نشود. فردا فرصت خوبی است تا برد خوبی کسب کنیم و با حمایت هواداران امیدوارم پیروز شویم.

کار بزرگی که دروازه بان باید در بارسا انجام بدهد این است که خودش را با سبک بازی این باشگاه وفق بدهد. باید در تمام بازی‌ها هوشیار و آماده باشید. می‌دانم که می‌توانم به هم تیمی‌هایم اعتماد کنم و آنها به من. باید در طول 90 دقیقه برای هر شوتی آماده باشید. باید حواستان به همه چیز باشد. دخیا یکی از بهترین دروازه بانان دنیا است و فصل بسیار خوبی را سپری می‌کند و سال‌ها در بالاترین سطح حضور داشته است. او یکی از مهم ترین بازیکنان منچستریونایتد است. فردا بازی سختی برای همه خواهد بود. هم برای او هم من. هر دو یک هدف داریم و آن هم به پایان بردن بازی بدون گل خوردن است. آنها بازیکنان بسیار سریعی دارند. آنها هوشیار و در کمین خواهند بود و می‌توانند در کمال آرامش بازی کنند و به ما ضربه بزنند. هدف ما در اختیار گرفتن مالکیت توپ است و در دفاع مثل بازی رفت خواهیم بود. حاشیه امنیت بسیار کوچکی داریم و نیازی نیست برای دفاع کردن از آن به زمین برویم بلکه باید برای برد به زمین برویم. این سبک ما و درک ما از فوتبال است. همیشه برای برد.

یکی از اهداف ما ثبت کلین شیت است. با این حال ما کیفیت زیادی داریم و همزمان می‌خواهیم گل‌ هم بزنیم. باید خوب دفاع کنیم؛‌ شخصیت داشته باشیم و مالک توپ و میدان باشیم.

گوشی هوشمند و خرید گوشی جم موبایل و ساعت هوشمند و لوازم جانبی گوشی و بازی های اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *