Menu
عکس های غمگین پروفایل

توضیحات مهدی حاج‌ باقر، وکیل افشین قطبی در خصوص مطالبات این سرمربی از باشگاه فولاد خوزستان – ساعت هوشمند جم موبایل

قیمت روز و خرید گوشی

طرفداری– مدیر برنامه‌های افشین قطبی از تماس خود با مدیر باشگاه فولاد خبر داد.

به گزارش فارس، مهدی حاج‌ باقر، وکیل افشین قطبی در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشی در مورد پرداخت مطالبات قطبی از سوی باشگاه فولاد خوزستان، گفت:

ما قراردادی 6 ماهه با فولاد داشتیم، بعد از پرداخت دو قسط به ما، دیگر پرداختی انجام نشد، 4 ماه از رفتن افشین قطبی می‌گذرد اما هنوز پولی به ما پرداخت نشده است. من به حرمت جناب رضایی صبر کردم که کار به شکایت کشیده نشود، نه تنها ما بلکه دو بازیکن خارجی هم قصد دارند به فیفا شکایت کنند که این مسأله شایسته باشگاه فولاد نیست.

وی در ادامه گفت:

از طرفی ما نمی‌خواهیم وجهه افشین قطبی خراب شود و فکر می‌کنم 8 ماه صبر کردن کافی است. باشگاه فولاد سه بازیکن را با کسر 20 درصد از قراردادشان جریمه کرده، 20 درصد قرارداد مسی چیزی حدود 200 میلیون تومان می‌شود و من با استعلامی که از فیفا گرفتم آنها می‌گویند جریمه بازیکن به این شکل اصلاً درست نیست.

حاج‌ باقر در خصوص شکایت به فدراسیون جهانی فوتبال گفت:

امروز آخرین روز است و اگر نتیجه نگیریم به فیفا شکایت می‌کنیم، همان ‌آکا شکایت می‌کند و هم من، البته من سازمان لیگ هم رفته‌ام و پیگیری‌های لازم را انجام داده‌ام. من با جناب رضایی تماس گرفتم و خواهش کردم نگذارند کار به شکایت بکشد اما آنها متأسفانه نتوانستند پول آقای قطبی را فراهم کنند، از آقایان رضایی و محمدی خواهش می‌کنم این مسأله را جمع کنند و اجازه ندهند کار به فیفا و شکایت بکشد.

گوشی هوشمند و خرید گوشی جم موبایل و ساعت هوشمند و لوازم جانبی گوشی و بازی های اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *