Menu
عکس های غمگین پروفایل

دشان: دعوت از لنگلت؟ او در بارسلونا بازی می‌کند و بیشتر از اومتیتی در ترکیب قرار می‌گیرد – خرید گوشی جم موبایل

قیمت روز و خرید گوشی

طرفداری – دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه به توضیح دلیل دعوت از کلمنت لنگلت، مدافع بارسلونا گفت.

لنگلت 23 ساله در تابستان گذشته با 36 میلیون یورو از سویا به بارسا پیوست و در فصل جاری بی تردید از بهترین مدافعان اروپا بوده است. عملکرد عالی و باثبات او بود که باعث شد بارسا جای خالی مدافع درجه یکی چون اومتیتی را احساس نکند. با توجه به فصل بسیار خوبی که لنگلت در بارسا سپری کرده، انتظار می‌رفت او زودتر از این‌ها به تیم ملی فرانسه دعوت شود اما این مهم تا آخرین فیفا دی فصل میسر نشد. گرچه احتمالا با بازگشت کیمپمبه، این لنگلت است که از لیست خط خواهد خورد. مدافع پاری سن ژرمن مصدوم است و باید جراحی کند.

به گزارش موندو دپورتیوو، در کنفرانس مطبوعاتی از دشان درباره دلیل دعوت از لنگلت و اینکه آیا پس از این هم این اتفاق تکرار خواهد شد یا خیر سوال شد. او گفت:

چرا نباید بعدا هم از لنگلت دعوت کنم؟ البته تاکنون به لیست بعدی فکر نکرده‌ام ولی این بار چون کیمپمبه مصدوم بود و باید جراحی می کرد، نیاز بود از یک مدافع دیگر دعوت کنیم. کلمنت بازیکن خوبی است. در این فصل پیشرفت کرده و حالا در بارسا، نسبت به اومتیتی در اولویت است و بیشتر در ترکیب قرار می‌گیرد. لنگلت تکنیک بسیار خوبی دارد و در دفع توپ موثر عمل می کند. در هر صورت او بازیکن بارسلونا است. برای حضور در این تیم حتما باید کیفیت بسیار بالایی داشته باشید.

گوشی هوشمند و خرید گوشی جم موبایل و ساعت هوشمند و لوازم جانبی گوشی و بازی های اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *