Menu
عکس های غمگین پروفایل

سولسشر: چالش منچستریونایتد رسیدن به رتبه سوم لیگ است؛ باید برای کسب جام تلاش کنیم – ساعت هوشمند جم موبایل

قیمت روز و خرید گوشی

طرفداری– اوله گونار سولسشر می‌گوید که منچستریونایتد از الان تا پایان فصل جاری، به جای این که تمرکز خود را تنها روی قرار گیری در جمع چهار تیم برتر لیگ قرار دهد، در تمامی جبهه‌ها خواهد جنگید.

به گزارش سایت گل، سولسشر که خود به عنوان بازیکن در منچستر به ۱۱ جام معتبر دست یافت، می‌گوید که نباید لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی انگلیس را در اولویت دوم و سوم قرار داد.

رویای ما قرار گیری در جمع چهار تیم برتر لیگ نیست. ما منچستریونایتد هستیم؛ باشگاهی که همیشه هدفش باید قهرمانی در لیگ باشد. امسال چنین چیزی امکان پذیر نیست ولی نگاه ما باید به همین مسئله باشد چون باید به همان هدف برگردیم. ما در لیگ قهرمانان و جام حذفی هم حضور داریم؛ نمی‌توانیم تنها به تاپ فور قناعت کنیم. باید ببینیم: «آیا می‌توانیم امسال جامی را کسب کنیم؟» و همان طور که گفتم، من به عنوان سرمربی منچستریونایتد با این تفکر سراغ هر بازی می‌روم که ما می‌توانیم برنده مسابقه باشیم.

زیر نظر سولسشر، اختلاف با تاپ فور از ۱۱ امتیاز به ۳ امتیاز کاهش یافته است ولی این هدف پایانی سرمربی نروژی نیست؛ او حتی رتبه‌های بالاتر جدول را نشانه گرفته است.

در حال حاضر در رده ششم قرار داریم، پس خیلی از تیم‌های برتر عقب هستیم. چالش کنونی ما، قرار گرفتن در جمع سه تیم برتر است. به نظرم اگر واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم، نمی‌توانیم به فکر دو رتبه بالای جدول باشیم ولی تیم، بازیکنان، میل به پیشرفت و روحیه تیمی واقعا مرا تحت تاثیر قرار داده است؛ پس هنوز راه درازی در پیش است.

در همین حال سولسشر از شکیبایی باشگاه برای جا افتادن فردِ برزیلی در لیگ برتر می‌گوید.

 به نظرم همراه کردن بازیکنان چالش من نیست؛ مسئله سر آمادگی بازیکنان در زمانی است که به آن‌ها فرصت می‌رسد و فرد هم در تمرینات واقعا سختکوش ظاهر شده است. می‌دانیم فرد بازیکن بسیار بسیار خوبی است، بنابراین امیدواریم تا با فوتبال انگلیس سازگار شود چون شکی در مورد استعداد او وجود ندارد؛ هیچ شکی. آمدن به اینجا همیشه دشوار است. دلیل اول: اینجا منچستریونایتد است و انتظار می‌رود از همان اول کار خوب کار کنید و دوم: او به شرایط لیگ انگلیس عادت ندارد.

خیلی از بازیکنان در گذشته به اینجا آمدند و چند ماه ابتدای کار برای آن‌ها دشوار بود. یکی از بهترین بازیکنانی که در کنارش بازی کردم و با مشکلات زیادی رو به رو شد، دیگو فورلان بود. و البته خوان سباستین ورون. آن‌ها بازیکنان فوق العاده‌ای بودند که به مدتی زمان نیاز داشتند ولی وقتی جا افتادند، نمایش‌های خوبی ارائه کردند. پس به نظرم لازم نیست فرد زیاد نگران باشد. به او هم فرصت‌‌هایی خواهد رسید.

گوشی هوشمند و خرید گوشی جم موبایل و ساعت هوشمند و لوازم جانبی گوشی و بازی های اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *