Menu
عکس های غمگین پروفایل

مرتنز: آینده ام در ناپولی؟ اینجا خوشحالم؛ هنوز یک سال از قراردادم باقی مانده و پس از آن خواهیم دید چه رخ می دهد – پوش نوتیفیکیشن در جم موبایل

قیمت روز و خرید گوشی

طرفداری – دریس مرتنز، مهاجم 31 ساله تیم ناپولی، با گلی که مقابل فروزینونه زد توانست با رکورد 81 گل زده دیگو آرماندو مارادونا در این تیم برابری کند. 

به گزارش calciomercato، او پس از بازی در این خصوص گفت:

از این که توانستم به رکورد مارادونا برسم خیلی خوشحالم ولی مسئله مهم کسب سه امتیاز بازی بود. مقابل آتالانتا (بازی قبلی) هم عملکرد خوبی داشتیم ولی موقعیت هایمان را تبدیل به گل نکردیم.

قرارداد این بازیکن بلژیکی در تابستان سال آینده به پایان خواهد رسید و اخیرا شایعاتی پیرامون احتمال انتقال او به باشگاه های دیگر به گوش می رسد. کارلو آنچلوتی اخیرا در مصاحبه ای به رد این شایعات پرداخت و او نیز به نظر می رسد با آنچلوتی هم عقیده است:

هنوز یک سال از قراردادم باقی مانده، بعد از آن می بینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. بازی در اینجا را دوست دارم، خواهیم دید باشگاه چه تصمیمی می گیرد. هواداران باید بدانند ما برای این پیراهن می جنگیم، ما قوی هستیم و من آینده بسیار درخشانی در انتظار ناپولی می بینم. ملاقات با باشگاه؟ تکرار می کنم، هنوز یک سال قراردادم دارم و بعد از آن خواهیم دید.

گوشی هوشمند و خرید گوشی جم موبایل و ساعت هوشمند و لوازم جانبی گوشی و بازی های اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *