Menu
عکس های غمگین پروفایل

مسی: هو کردن کوتینیو کار زشتی بود؛ نتیجه‌ای عالی گرفتیم ولی بازی در آنفیلد بسیار دشوار است – خرید گوشی جم موبایل

قیمت روز و خرید گوشی

طرفداری – لیونل مسی، اعجوبه بارسلونا به پیروزی ارزشمند تیمش مقابل لیورپول واکنش نشان داد. 

به گزارش مارکا، مسی که بهترین بازیکن زمین هم انتخاب شد، گفت:

کار صعود هنوز تمام نشده اما نتیجه بسیار خوبی گرفتیم و بسیار خوشحالیم. بابت بازی فوق العاده‌ای که انجام دادیم، واقعا خوشحالیم. به سبکی که باید، مقابل لیورپول بازی کردیم. با ریتم بالا و فیزیکی بازی کردیم. به نداشتن مالکیت توپ عادت نداریم و همین باعث شده بود کمی بازی برایمان مشکل شود. با این حال بازی این طور پیش رفت و باید خودمان را به نحوی که انجام دادیم، از آن مهلکه خارج می‌کردیم.

موقعیت فوق العاده‌ای را توسط دمبله از دست دادیم. طبعا برتری 4 گله بهتر از 3 گل بود. ولی نتیجه در مجموع خیلی خوب است. می‌دانیم هنوز کار تمام نشده است. آنفیلد زمین بسیار دشواری است و هواداران فشار زیادی وارد می‌کنند. با این حال از بازی فوق العاده امشبمان خوشحالیم. 

سوپر گل روی کاشته؟ گل نخوردیم و این خیلی مهم است. در نیمه اول ما تیم برتر زمین بودیم و در شروع نیمه دوم آنها فشار زیادی وارد کردند ولی موقعیت‌های زیادی نداشتند. لیورپول به وضوح دنبال یک گل بود چون یک گل زده در خانه حریف، اهمیت فوق العاده زیادی دارد. حالا حاشیه امنیت خوبی داریم. گلی که زدم فوق العاده بود. هدفم هم همین بود و خوش شانس بودم که دقیقا همان طوری که می‌خواستم مسیر دروازه را طی کرد.

ژست پس از گلم؟ در مقطع تعیین کننده فصل قرار داریم. باید متحدتر از همیشه باشیم. درست مثل حرفی که ابتدای فصل زدیم. زمان انتقاد از هیچ بازیکنی نیست. باید حمایت کنیم و با هم باشیم آن هم در چند هفته پایانی فصل. باید با هم کارها را پیش ببریم. استقبال از بازیکن تیم به آن صورت کار زشتی است. باید همه کنار هم باشیم.

گوشی هوشمند و خرید گوشی جم موبایل و ساعت هوشمند و لوازم جانبی گوشی و بازی های اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *