Menu
عکس های غمگین پروفایل

نکته آماری: سرخیو راموس مقابل آژاکس ششصدمین بازی با پیراهن رئال مادرید را تجربه می کند – پوش نوتیفیکیشن در جم موبایل

قیمت روز و خرید گوشی

طرفداری- سرخیو راموس در دیدار فردا شب (چهارشنبه) مقابل آژاکس برای ششصدمین بار پیراهن رئال مادرید را می پوشد.

به نقل از مارکا، در سال 1998 وقتی رئال مادرید برای هفتمین بار قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را تجربه می کرد، سرخیو راموس با 12 سال سن، آرزوی رسیدن به تیم اصلی سویا را داشت. از 10 سپتامبر 2005 که راموس برای اولین بار با پیراهن رئال مادرید بازی کرد، 13 سال می گذرد و در طی این مدت، راموس با رئال مادرید 4 بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است.

سرخیو راموس 118 بازی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا داشته است که 73 بار پیروز از زمین خارج شده است. در واقع راموس میانگین برد بهترین نسب به لیونل مسی دارد (61.8 درصد در مقابل 58.9 درصد). در حال حاضر مهم ترین هدف راموس در لیگ قهرمانان اروپا، رسیدن به ایکر کاسیاس است که 100 پیروزی در این تورنمنت داشته است. 

رکورد شکنی راموس به اینجا ختم نمی شود زیرا به زودی رکورد فرناندو هیرو و پاکو خنتو را جابه جا می کند. این دو بازیکن 601 بار با پیراهن کهکشانی ها بازی کرده اند و اگر راموس مقابل ژیرونا بازی کند، به این دو اسطوره رئال مادرید می رسد. همچنین پر افتخارترین بازیکن تاریخ رئال مادرید نیز پاکو خنتو است که 23 بار با رئال مادرید قهرمان شده است و کاپیتان فعلی رئال مادرید تنها 3 جام دیگر با خنتو فاصله دارد.

سرخیو راموس

 

گوشی هوشمند و خرید گوشی جم موبایل و ساعت هوشمند و لوازم جانبی گوشی و بازی های اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *