Menu
عکس های غمگین پروفایل

پاری سن ژرمن، پیروز یک نبردِ حقوقی با یوفا از سوی دادگاه حکمیت ورزش؛ پرونده مالی انتقال نیمار و ام باپه همچنان بررسی خواهد شد – اخبار جم موبایل

قیمت روز و خرید گوشی

طرفداری– پاری سن ژرمن، نبردِ حقوقی خود در گام نخست را با پیروزی مقابل یوفا پشت سرگذاشت. پس از این‌که اتحادیه فوتبال اروپا، پرونده ای  را برای نظارت بر نقل و انتقالات مالی و دستمزدهای پرداختی باشگاه فرانسوی، دوباره باز کرده بود، این باشگاه به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) نسبت به این موضوع اعلام شکایت کرد.

به گزارش گاردین، دادگاه حکمیت ورزش(CAS)، امروز دادخواست پاری سن ژرمن را پذیرفت و به این ترتیب یوفا نمی‌تواند تحقیقاتی که قبلاً پرونده آن را بسته بود، دوباره باز کند و حکم جدیدی صادر کند. البته این تصمیم، ارتباطی با تحقیقات یوفا در خصوص مسائل مالی باشگاه پاری سن ژرمن در فصل 2017/18، مربوط به پرونده خرید نیمار (222 میلیون یورو) و کیلیان ام‌باپه (180 میلیون یورو) نخواهد داشت.

تبرئه پاریسی‌ها از پرونده ای بود که یوفا در نظر داشت پس از پایان مهلت قانونی و بسته شدن پرونده مالی این باشگاه در ژوئن 2017 در خصوص قوانین فیرپلی مالی، رأی جدیدی صادر کند و باشگاه پاریسی با این استدلال که یوفا نتوانسته در مدت زمان معین، حکم خود را صادر کند، دادگاه حکمیت ورزش را متقاعد کند که این باشگاه را از این بازرسی دوباره تبرئه کند.

گوشی هوشمند و خرید گوشی جم موبایل و ساعت هوشمند و لوازم جانبی گوشی و بازی های اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *