Menu
عکس های غمگین پروفایل

کلوپ: دیدار لیورپول و بایرن مونیخ برایم رقابتی شخصی نیست؛ سال 2008 انتظار نداشتم اولی هونس برای استخدام من تماس بگیرد – پوش نوتیفیکیشن در جم موبایل

قیمت روز و خرید گوشی

طرفداری– یورگن کلوپ، سرمربی باشگاه لیورپول معتقد است که رقابت پیش روی تیمش مقابل بایرن مونیخ به هیچ وجه رقابتی شخصی نیست.

به نقل از اسکای اسپورتس، وی در ادامه کنفرانس خبری خود در این خصوص گفت:

دیدار پیش رو را یک رقابت شخصی نمی بینم. در چند روز اخیر افرادی از آلمان با من تماس گرفته اند و گفته اند که این دیدار دیوانه کننده خواهد بود. در واقع درست کردن این رقابت های شخصی را درک نمی کنم. بله من قبلا مربی دورتموند بودم و در آنجا موفقیت هایی کسب کردم ولی در کل همیشه بازی مقابل بایرن مونیخ سخت است. شکست دادن آنها چالش بزرگی در فوتبال آلمان است. من نیز گاهی اوقات موفق به انجام این کار شده ام و گاهی اوقات نیز شکست خورده ام. پس چیزی شخصی در این مورد وجود ندارد. دو باشگاه بزرگ قرار است روبروی یکدیگر قرار گیرند و خوشحالم بخشی از آن هستم. این فوتبالی است که همه دوست دارند تماشا کنند.

چند وقت پیش اولی هونس، رئیس بایرن مونیخ اذعان کرده بود که در سال 2008 پیش از به خدمت گرفتن یورگن کلینزمن به دنبال کلوپ بوده اند. سرمربی لیورپول در خصوص این مسئله به خبرنگاران گفت:

صحبت های سال 2008 در عموم مطرح شدند و تقریبا همه آنها حقیقت دارند به جز آن ادعا که من در جلسه با مدیران بایرن مونیخ عصبانی شده ام و آنها تصمیم گرفته اند به سراغ یورگن دیگری بروند. این صحبت درست نیست. من هرگز عصبانی نشدم. در واقع انتظار نداشتم بایرن مونیخ به سراغ من بیاید. من مربی ماینتس در سطح دوم فوتبال آلمان بودم و چه کسی انتظار داشت بایرن مونیخ به سراغ من بیاید؟ این بیش از یک لحظه شوکه کننده برایم بود. سپس چند روز گذشت و در نهایت آنها با من تماس گرفتند. بله اولی هونس پشت تلفن بود و بنابراین هیچ گاه نمی توانستم بی احترامی کنم. هیچ گاه نیز این گونه نبود که هر روز که مردم را می بینم به آنها بگویم که بله بایرن مونیخ برای به خدمت گرفتن من اقدام کرده است. به هر حال اولی با من تماس گرفت و سپس همه چیز مشخص شد. من نیز این را تایید می کنم.

گوشی هوشمند و خرید گوشی جم موبایل و ساعت هوشمند و لوازم جانبی گوشی و بازی های اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *