Menu
عکس های غمگین پروفایل

کلوپ: پس از دوران حضورم در لیورپول، یک سال استراحت خواهم کرد – خرید گوشی جم موبایل

قیمت روز و خرید گوشی

طرفداری– یورگن کلوپ، سرمربی باشگاه لیورپول در خصوص مسائل مختلف فوتبالی گفتگویی بلند و متفاوت را با نشریه کیکر آلمان انجام داد.

به نقل از نشریه کیکر، کلوپ ابتدا در خصوص اهداف تیمش در فصل جاری و رقابت با منچسترسیتی گفت:

ما شانس اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا نیستیم. منچسترسیتی مجددا برای کسب این عنوان تلاش خواهد کرد. آنها تیم واقعا خوبی هستند. در لیگ برتر منچسترسیتی بهتر از هر تیمی است و آنها ترکیبی خود به همراه بازیکنان و کادر فنی خود تشکیل داده اند.

سرمربی لیورپول پس از قهرمانی تیمش در اروپا، از ذهنیت بازیکنان خود تمجید زیادی کرده بود. با این حال معتقد است بازیکنانی مانند ویرجیل فن دایک همچنان می توانند پیشرفت کنند. او ادامه داد:

فن دایک یک مدافع کلاس جهانی است ولی برخی موانع روی بازی او تاثیر می گذارند. بازیکنان دیگر مانند الکساندر آرنولد و رابرتسون بهتر برخورد می کنند. آن ها بدون توجه به بقیه چیزها، فوتبال خود را انجام می دهند. شما نباید در خصوص رشد و پیشرفت تان شکی داشته باشید. به ذهنیت تیمی مانند بایرن مونیخ نگاه کنید. آنها 9 امتیاز از دورتموند فصل پیش عقب بودند ولی این مسئله برایشان اهمیت نداشت و روی بازی خود تمرکز کردند. ما نیز این ذهنیت را فصل گذشته داشتیم ولی همچنان باید رشد کنیم.

وقتی از کلوپ سوال شد پس از دوران حضورش در لیورپول چه کاری انجام خواهد داد، او در پاسخ گفت:

مدتی به استراحت خواهم پرداخت. زمانی که ببینم دیگر نمی توانم به تیمم چیزی اضافه کنم، خواهم رفت. چه کسی می تواند بگوید در سه سال من می توانم کارم را انجام دهم یا نمی توانم؟ به هر حال زمانی که این اتفاق بیفتد، یک سال استراحت خواهم کرد. تصمیم را در انتهای آن فصل اعلام خواهم کرد.

مربی قرمزها پس از اینکه لیگ ملت های اروپا را رقابتی غیر ضروری خواند، در مورد رقابت ها و بازی های زیاد و فشرده ای که باید تیمش در آن حضور یابد، افزود:

از یک طرف در عموم می گویند که ما آن مسابقات را نگاه نمی کنیم. به هر حال در قبلا ما سه هفته تعطیلات زمستانی داشتیم و فوتبال بازی نمی کردیم. مردم نیز سعی می کردند قطعه کیک خود را بردارند. تقویت فعلی رقابت ها جوابگو نیست و باید اصلاح شود.

وی همچنین در مورد اینکه قرار است سوپر لیگ اروپایی تشکیل شود، اضافه کرد:

امیدوارم هرگز چنین رقابتی ایجاد نشود.

کلوپ در مورد خرید بازیکن تصریح کرد:

نمی توان 30 بازیکن در یک ترکیب داشت. یک تیم این چنینی باید بازیکناش را کاهش دهد. شما نمی توانید به برخی بازیکنان بگویید چهارشنبه بازی کنند و برخی دیگر را یکشنبه بازی دهید. آن هایی که بازی نمی کنند، کیفیت خود را از دست خواهند داد.

گوشی هوشمند و خرید گوشی جم موبایل و ساعت هوشمند و لوازم جانبی گوشی و بازی های اندرویدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *